O Nas

International Educational Center ma na celu dostarczenie wysokiej jakości szkolenia w zakresie języka angielskiego. Jeżeli chcesz studiować, zdać egzamin TOEFL, swobodnie posługiwać się angielskim w miejscu pracy, albo popracować nad umiejetnością mówienia, pisania, czytania czy wymowy – zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły. Oferujemy szeroką gamę kursów języka angielskiego dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Nasi dwujęzyczni nauczyciele mają za soba lata doświadczeń i aby zapewnić sukces w nauce stosujemy najnowsze i najbardziej innowacyjne metody nauczania. Często pytamy naszych byłych studentów co sądzą o naszych programach. Zgodnie z ich odpowiedziami, dopasowujemy nasze programy nauczania do indywidualnych potrzeb studentów.

Cały czas się rozwijamy dopasowując metody i program nauczania do ciagle zmieniajacej się natury języka angielskiego. Zatrudniamy doświadczonych nauczycieli, którzy kontynuują własną edukacje poprzez częste uczestnictwo w warsztatach metodycznych. Wierzymy, że nauczanie powinno zawierać szeroką gamę środków, metod i stylów. W naszej szkole język angielski jest wspólnym językiem stosowanym do porozumiewania się wśród studentów. Stanowi to motywację dla studentów do posługiwania sie językiem angielskim cały czas i jednocześnie ułatwia i przyspiesza postęp w nauce tego języka.

Misja

Pomagając w szybkim zaaklimatyzowaniu się w USA, dyrektor International Educational Center stworzyła program, który płynnie wprowadza angielski w praktyczne zastosowanie poprzez zrozumiałe i bardzo ciekawe zajęcia. Po wzięciu udziału w zajęciach dostosowanych do Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, będziesz w stanie zdobyć stanowiska, które kiedyś wydawały się nieosiągalne. Lokalne media i eksperci w dziedzinie nauczania języka angielskiego nieustannie chwalą nasze programy nauczania i stawiają nas na jednym z pierwszych miejsc w rankingu szkół językowych w stanie Illinois.

Metody

Nasze kursy uczą wykorzystania najbardziej efektywnych metod komunikacji i są oferowane w zależności od Twoich potrzeb. Nie jesteśmy jak inne szkoły językowe, które, nawet jeśli nie jest to konieczne zmuszają Cię do potwórki materiału, którego już się nauczyłeś. Oprócz kursów podstawowych oferowany jest program indywidualnego nauczania. Co najważniejsze, jesteśmy bardzo zaangażowani w prace ze studentami i jesteśmy gotowi dostosować się do Waszych indywidualnych potrzeb.

Utalentowani Nauczyciele

Nasi nauczyciele przechodzą rygorystyczny sprawdzian przed rozpoczęciem u nas pracy. Każdy nauczyciel posiada solidne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie. Nasi nauczyciele, mając lata doświadczeń i zrozumienie trudności związanych z nauką języka angielskiego w USA, potrafią doradzić jaki poziom jest dla Was najlepszy po przeprowadzeniu rozmowy i testu.

Nasza Gwarancja

Popularność International Educational Center to nasze referencje, które są naszą gwarancją. Cenimy naszych studentów i ich indywidualne potrzeby. Oferujemy dodatkową pracę z tymi, ktorzy potrzebują więcej uwagi. Po ukończeniu danego kursu nasi studenci mogą powtórzyć ten sam kurs jako część naszej gwarancji.

Lokalizacja

Nasza dogodna lokalizacja w Glenview pozwoli ci skorzystać z opcji niedrogiego zamieszkania w naszej okolicy z łatwym dojazdem do Chicago (możliwość dojazdu komunikacją miejską). Nasze centrum językowe dąży do zapewnienia komfortu uczącym się studentom. Po zarejestrowaniu się osoby odpowiedzialne za studentów międzynarodowych pomogą dokonać Ci właściwego wyboru jeżeli chodzi o zakwaterowanie, czy zwiedzanie miasta i okolic.