Метою міжнародного навчального центру є навчання англійської мови високого рівня

Якщо Ви бажаєте отримати університетський рівень знань, стати найкращим за результатами з екзамену TOEFL, впевнено використовувати англійську мову на роботі, або просто розвинути Ваші навички у розмові, письмі, читанні, вимові – ми запрошуємо Вас відвідати наш центр. Ми пропонуємо широкий спектр Курсів англійської мови для дорослих з різним рівнем знань. Наші викладачі, які розмовляють багатьма мовами, мають багаторічний досвід і розуміють труднощі, пов'язані з вивченням англійської мови в Америці. Курси розроблені спеціально для того, щоб задовольнити Ваші потреби, а ми завжди готові запропонувати Вам пораду кваліфікованого спеціаліста.

Для гарантії Вашого успіху у навчанні, у Вас не буде потреби повторювати те, що вже вивчали, а замість цього Ви навчатиметесь за допомогою найсучасніших і новаторських методів вивчення мови. Ми часто просимо наших колишніх студентів розповісти нам, що вони думали про наші програми. Пам'ятаючи їхні відповіді, ми спеціально розробляємо навчальну програму враховуючи потреби студентів і особисті навчальні цілі. Ми постійно рухаємося вперед, щоб іти в ногу з технологічним прогресом, найсучаснішими навчальними методами та завжди мінливим характером англійської мови. Ми серйозно підходимо до професійного розвитку наших викладачів і переконані , що навчання повинно здійснюватися за допомогою різноманітних засобів, методів та стилів. Хоча наш центр об'єднує так багато різних національностей, англійська мова для них є спільною. Це спонукає студентів розмовляти англійською мовою постійно, що сприяє більш швидкому її розвитку.

Наше місцезнаходження

Зручне розташування в передмісті Чикаго дозволить Вам скористатися перевагами можливих варіантів проживання, які є в наявності по сусідству. Разом з легким сполученням з Чикаго (можливо громадським транспортом), Центр робить усе можливе для забезпечення Вашого комфорту. Після реєстрації, наші Служби з пошуку житла можуть допомогти Вам зробити правильний вибір стосовно Вашого помешкання або навіть відвідин музеїв світового рівня, які знаходяться у нашому районі.

Методи

Ми пропонуємо наші курси, ретельно пристосовані до Ваших потреб, навчання на яких базується на високоефективному комунікативному методі. На відміну від інших мовних навчальних закладів, коли у цьому немає потреби, у Вас не буде потреби повторювати те, що вже вивчали раніше. Впродовж всього періоду навчання Вам також надаватимуться додаткові індивідуальні заняття в межах курсу. Більше того, ми дійсно віддані роботі з Вами над вивченням англійської мови і бажаємо пристосуватися до Ваших індивідуальних потреб.

Наша мета

Допомагаючи Вам пристосуватися до американського стилю життя, раді директорів Міжнародного навчального центру вдалося створити програму, яка за допомогою доступних занять, на яких Ви можете себе проявити, поступово формує у Вашій свідомості відчуття англійської мови. Наш навчальний заклад, акредитований Управлінням освіти штату Іллінойс, продовжує мати величезний вплив на формування майбутнього як наших теперішніх, так і колишніх студентів. Акцентуючи увагу на якості мовної освіти, наші педагоги не лише викладають на курсах, але також залишаються для кожного відданими наставниками. Після відвідування занять, ретельно пристосованих до рівня підготовки, Ви зможете виконувати завдання, які колись вважали надто важкими. Місцеві засоби масової інформації та спеціалісти в галузі мовної освіти безперервно хвалять наші програми та вважають нас одним з найкращих закладів штату Іллінойс.