Англійська мова як друга мова:

Наша програма є повним багаторівневим курсом для дорослих та молодих повнолітніх учнів, які бажають правильно і вільно користуватися американською англійською мовою. Вона володіє унікальним "природнім підходом" до вивчення мови. Програма робить багатий мовний вклад через автентичні діалоги у поєднанні з вправами на сприйняття, які допомагають студентам абсорбувати нові функції, граматичні структури і словниковий запас. Мовні завдання з реального життя забезпечують як спеціалізовану практику так і можливості для природного обміну інформацією, сприяючи як вільному так і правильному володінню мовою. Граматика, словниковий запас, вимова та правила інтонації ретельно пояснюються і застосовуються на практиці, а всі чотири мовні навички: розмовна мова, аудіювання, читання і письмо розвиваються систематично. Студенти прогресують від початкового до найвищого рівня, так як вони дотримуються складного та ретельно поділеного, відповідно до рівнів, навчального плану. Наші методи та підходи засновані на дослідженнях у галузі психолінгвістики. Вони роблять вивчення англійської мови стимулюючим, мотивуючим та ефективним.

Граматика, словниковий запас, вимова та правила інтонації ретельно пояснюються і застосовуються на практиці, а всі чотири мовні навички: розмовна мова, аудіювання, читання і письмо розвиваються систематично. Студенти прогресують від початкового до найвищого рівня, так як вони дотримуються складного та ретельно поділеного, відповідно до рівнів, навчального плану. Наші методи та підходи засновані на дослідженнях у галузі психолінгвістики. Вони роблять вивчення англійської мови стимулюючим, мотивуючим та ефективним.

Ділова англійська мова:

Програма розроблена для того, щоб допомогти студентам оволодіти мовними навичками та розумінням культури, які їм необхідні для успішної роботи на робочому місці у США. Студенти навчаться тому, що потрібно говорити у повсякденних ділових ситуаціях і ознайомляться із загальними формами мови і правилами всіх основних аспектів бізнесу. Охоплені теми включають стандартні правила телефонної розмови, ведення продажів, розмови на ділових зустрічах, дотримання соціального етикету та багато іншого. Студенти читатимуть автентичні уривки зі сфери економіки та комерції, взяті з різноманітних джерел. Ми маємо комплексні письмові завдання, такі як написання резюме, доповідей, листів та службових листів. Сильний акцент на аудіюванні дозволить студентам вдосконалити цю навичку. На найвищих рівнях матеріали розглядатимуть питання міжнародного характеру: маркетинг, бренд-лідери, продаж, телекомунікації, ціни, культура і традиції, монополії, розваги, фінанси, корпоративна структура, менеджмент, економічні питання. Контрольовані вправи надають практику з граматики, словникового запасу та механізмів щоденного написання ділових паперів. Письмові завдання навчають як розпочати нове листування і як правильно відповідати, як писати фінансові звіти. Розділ оцінювання в кінці кожної теми концентрує увагу на тому, що студенти вивчили і де залишилися ще слабкі місця.

На найвищих рівнях матеріали розглядатимуть питання міжнародного характеру:

 • Маркетинг,
 • Бренд-лідери,
 • Продаж,
 • Телекомунікації,
 • Ціни,
 • Культура і традиції,
 • Монополії,
 • Розваги,
 • Фінанси,
 • Корпоративна структура,
 • Менеджмент,
 • Економічні питання.

TOEFL (англійська мова як іноземна)

Досягніть Вашої мети у вивченні англійської мови як іноземної з нашою інтенсивною програмою. На наших спеціалізованих заняттях ця програма надає Вам основи для складання екзамену з англійської мови як іноземної (TOEFL), навчаючи перевіреним методикам для досягнення успіху та дозволяючи вдосконалити Ваші навички зі складання тестів. Програма володіє унікальним підходом для розв'язання найважчих завдань з читання, аудіювання, усної мови та письма. Успішне складання екзамену з англійської мови як іноземної (TOEFL) є тим ключем, який відкриває університетську систему та систему коледжів, а також відчиняє двері для реалізації Ваших професійних прагнень.
 

Розмовна американська англійська мова:

Цей курс навчить Вас розмовляти англійською мовою на рівні носія мови, використовувати автентичну англійську мову у різних контекстах, підвищить Вашу майстерність у використанні словникового запасу та вдосконалить Вашу граматику. Курс спонукає студентів до невимушених діалогів один на один, діалогів з реального життя та навчальних бесід.

Ораторське мистецтво:

Курс допоможе Вам стати впевненим і переконливим оратором, зробить Вашу кар'єру процвітаючою, а Ваші ідеї успішними. Курс надає засоби, відвагу і натхнення вільно розмовляти на будь-яку тему. Слова і методи, яким ми навчаємо, зроблять Вас переможцем у будь-якій розмовній ситуації.

Мистецтво письма:

Курс надає учневі ґрунтовне розуміння граматики, словникового запасу та вживання часів, покращує навички у письмі через практичні письмові вправи, навчає як писати речення, які звучать природно, складати особисті та ділові листи, творити оригінальні історії та підвищує Вашу майстерність у використанні словникового запасу.